Boutique

Rocca 1794 - Tirana

I madh dhe i ndritshëm, me hapësira ekspozitash të dizajnuara në mënyrë elegante, butiku i ri ndodhet në Maritim Hotel Plaza, i njohur për arkitekturën e tij mbresëlënëse moderne.

Këtu, entuziastët e stolive dhe orëve do të mund të admirojnë, përveç krijimeve të Damiani - në një kënd të dedikuar, Salvini dhe Venini - orët e shkëlqyera të markave të tjera prestigjioze luksoze, si Cartier, Zenith dhe Girard-Perregaux.

Hapur në këto orare

E Hënë 09:00 - 20:00
E Martë 09:00 - 20:00
E Mërkurë 09:00 - 20:00
E Enjte 09:00 - 20:00
E Premte 09:00 - 20:00
E Shtunë 09:00 - 20:00
E Dielë 09:00 - 20:00

 

Markat në Butik

Zbuloni këndet e dedikuara për markat më prestigjoze ndërkombëtare.

The Best Luxury Experience

Vizitoni Butikun tonë dhe përjetoni një eksperiencë të plotë Rocca. Kompetenca, përsosja, profesionalizmi dhe privatësia ju presin.

Rocca TiranaRocca Tirana
Rocca TiranaRocca Tirana
Rocca TiranaRocca Tirana
Rocca TiranaRocca Tirana
Rocca TiranaRocca Tirana
Rocca TiranaRocca Tirana
Rocca TiranaRocca Tirana

Spese di spedizione gratuite

Spedizione standard gratuita per ogni ordine

Confezione regalo

Ricevi il tuo acquisto all'interno di un elegante gift bag

Assistenza dedicata

Rocca ti offre servizi e garanzie esclusivi

Siamo qui per rispondere alle tue domande e aiutarti a trovare il prodotto perfetto.

Numero Verde 800 001794

Vivi l’esperienza Rocca, trova la Boutique vicino a te